KSAOsta on valmistunut kevään aikana 409 opiskelijaa.

Onnittelut kaikille valmistuneille! Tässä nimen julkaisuluvan (305) antaneiden nimet:

Autoalan perustutkinto
Dag Anton
Keisala Samuel
Kirvesniemi Jesse
Kola Juho
Kossila Joakim
Kumpulainen Tuukka
Murto Ville (stipendi: Wurth)
Mykkänen Alexander
Mäkinen Miki (stipendi: Autoharrastaja Risto Ketonen)
Nevalainen Timo
Niemi Max
Piskunen Pekko (stipendi: Pohjois-Kymenlaakson Autoteknillinen Yhdistys ry)
Raskinen Jami
Simokaitis Gintaras
Suonio Vera
Valkosaari Jesse

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Pienimäki Jasmin

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Hietala Jimi
Hyppänen Taru (stipendi: Henrik Bitten stipendirahasto)
Keikkala Jenna (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Kujala Tomi
Munne Jessica (stipendi: Henrik Bitten stipendirahasto)
Niemonen Santeri
Pääkkönen Santeri
Sällinen Janita
Välimäki Aino-Kaisa
Yrjönen Niko

Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Auvinen Heidi
Heijala Pepita (stipendi: SUPER)
Karhumaa Saara
Kaskiaho Anna (stipendi: Kuusankosken Sosialidemokraatit ry)
Malleus Susanna
Ovaska Henna
Purho Tiina
Siltala Lotta
Tynys Jenni
Valapuro Jenni

Kauneudenhoitoalan perustutkinto
Siitarinen Tiia (stipendi: Saga Beauty)

Kone- ja metallialan perustutkinto
Junnola Tatu

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Ahola Atte
Heikuksela Timo (stipendi: Kymin osakeyhtiön 100-vuotissäätiö)

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto
Musabyimana Anita

Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto
Marsala Olli
Pentti Teemu

Kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Lehto Santeri
Lonka Lenni (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Mattila Katenipa
Raanoja Sofia
Rautiainen Lilith
Salakka Essi
Yrjönen Kiia

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto
Koivula Maj
Pinoniemi Pinja (stipendi: Kymin osakeyhtiön 100-vuotissäätiö)
Räty Maria
Salonen Veera
Sinisalo Netta
Sorsa Marjo

Laboratorioalan perustutkinto
Burmaka Ekaterina
Haimi Maria
Hyyrynen Anu
Immanen Satu (stipendit: Kymin Osakeyhtiön 100-vuotissäätiö ja KSAO stipendirahasto)
Pekkola Marianne
Sutela Heidi
Tiainen Saara-Maria

Lentokoneasennuksen perustutkinto
Alatalo Roni
Alatupa Aaro (stipendi: Helitech Oy)
Forsström Kimi
Kaasalainen Kaapo (stipendi: Patria Aviation Oy)
Mäkinen Reko
Nikunen Viktor
Nurminen Netta (stipendi: Patria Aviation Oy)
Seppälä Arttu
Suni Teemu (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Vänttinen Simo

Liiketalouden perustutkinto
Aalto Fanny
Andersson Jimi
Hämäläinen Janine (stipendi: Kouvolan liikemiesyhdistys ry)
Lantta Iina
Luostarinen Taru
Lähteenmäki Kamilla
Makunen Pinja
Mielonen Iida
Rouhiainen Jenny
Räihä Riku
Sihvola Santeri
Simonsson Milja (stipendi: Lions Club)
Tapper Tim
Virtanen Ninna

Liiketoiminnan perustutkinto
Frantsi Thamakorn
Hannola Laura
Laitinen Olli
Laurila Riko

Logistiikan perustutkinto
Kallio Teemu
Lehikoinen Teemu
Lumme Jiri
Markkanen Saara (stipendi: Keittiö Online/ AHJ Kaluste Oy)
Perttula Esko (stipendi: Auto- ja Kuljetusalan Työntekijäliitto AKT ry)
Sällinen Tony
Tirkkonen Turo (stipendi: Kymin osakeyhtiön 100-vuotissäätiö)
Villikka Simo

Lukkoseppämestarin erikoisammattitutkinto
Työppönen Mika
Vanhatalo Juha

Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto
Kosonen Hanne
Kullberg Jari
Lehtonen Arttu
Leskinen Jarkko
Niilola Sami (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Puljava Joona
Sorsa Teemu

Lähiesimiestyön ammattitutkinto
Kautto Sari
Riutta Satu

Maatalousalan perustutkinto
Rainio Juho

Matkailualan perustutkinto
Kuukka Nona
Laatunen Teemu (stipendi: Kymin osakeyhtiön 100-vuotissäätiö)
Marttila Emmi
Virki Olga

Mielenterveys- ja päihdetyön erikoisammattitutkinto
Matinheikki Ritva
Pekkanen Mari
Suikkanen Heidi

Pintakäsittelyalan perustutkinto
Jaakkola Jenna
Nieminen Lotta

Prosessiteollisuuden perustutkinto
Pakarinen Inka (stipendi: Solvay Chemicals Finland Oy)
Seppäläinen Elina
Vanhalakka Hanna

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Lääperi Heli
Reginalds Maria
Ryhänen Katariina
Yakoubi Heli

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan erikoisammattitutkinto
Arola Johanna

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Amanullah Ozbek
Atout Mahmoud
Faengyotha Pranee (stipendi: Kymin osakeyhtiön 100-vuotissäätiö)
Hirsi Sahra
Hussein Ali Farhia
Ifrah Ali
Köntti Sommai
Mahamud Fadumo Ahmed
Mahamud Khadra (stipendi: Kouvolan Yrittäjät ry)
Muhamed Hussein Foos
Tuominen On-Uma

Rakennusalan perustutkinto
Ahola Kasperi
Henttu Vili
Junnola Jasper
Laatikainen Kristian
Niemi Nikolas
Nurminen Niki
Ohisalo Jimi
Pakkanen Justus
Palokangas Akseli (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Peltola Miko
Päivärinta Tuukka
Sankala Miro
Saxell Ville
Suominen Iikka
Viirimaa Roni
Virta Roni
Ylärakkola Teemu

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Hyrkäs Juuso
Hänninen Cina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Acar Gülperi
Espo Senni
Gulid Enab
Hakala Jaana (stipendi: SUPER)
Harjuniemi Helmi
Heimala Hilla
Honkanen Netta
Hosseini Rahmat
Hovi Miia
Hovilainen Isabella
Huhtiniemi Laura
Huovila Suvi
Hytönen Jenna
Hämäläinen Satu
Ilic Svetlana
Joutjärvi Petra 
Junnola Sofia
Jäntti Nelli
Kaikko Salla
Kantola Ekaterina
Kilpiäinen Galina
Kirppu Laura
Klemettilä Veera
Klemola Katri
Korhonen Anu (stipendi: TEHY)
Korppi Elli
Kunwar Guma
Kurnakova Anna
Kääriäinen Karoliina
Laari Emma
Lehtinen Janita (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Leppälä Hanna (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Lindfors Hanna
Luukko Pinja
Mberabagabo Benjamin
Mikkolainen Anna-Maria
Ojala Elise
Olli Venla
Palmroos Paula
Rantala Riia
Rautkoski Kiia
Ravantti Suvi
Rekki Mervi
Roitto Olivia
Saarela Jesse
Savolainen Ella
Selezneva Ekaterina
Seppälä Laura
Sinisalo Nanna
Sjöblom Jenna
Summanen Emmi
Suokas Joanna
Sydänmaanlakka Krista
Särkkä Viivi
Taskinen Teresa
Terilä Valtteri
Torniainen Salla
Tähtinen Reea
Vainikka Henri
Vainio Inka (stipendi: TEHY)
Vesikko Olga
Villberg Vilma (stipendi: TEHY)
Virta Stina
Vitikainen Nina
Vuorinen Eija
Westerberg Joakim

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Arvila Eemeli
Auvinen Kasper
Blomberg Jesper
Ekroth Otto
Forssell Tami
Hyppänen Lenni
Ikonen Jimi (stipendi: KVL Sähköasennus Oy)
Mäntynen Otto
Niemelä Nico
Raatikainen Kaapo
Salmelainen Joonas
Salmi Altti
Simola Essi (stipendi: Kymenlaakson Sähkö Oy)
Sjöblom Joona
Soininen Jere (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Sormunen Ville
Sorvo Veeti
Suur-Hamari Arttu
Tanska Simo (stipendi: Sähköalojen ammattiliitto ry, osasto 29)
Wathén Matias
Yrjölä Lauri (stipendi: Sähköalojen ammattiliitto ry, osasto 29)

Taideteollisuusalan perustutkinto
Moilanen Matias (stipendit: Kymin osakeyhtiön 100-vuotissäätiö ja Osuuskunnan Yrittäjät 12/19)
Ollikka Tiia
Pauni Pirita

Talotekniikan perustutkinto
Heikari Roope (stipendi: Kouvolan LVI-yhdistys ry)
Heimonen Eetu (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Hietsalo Teemu
Hyvönen Jami (stipendi: Kouvolan LVI-yhdistys ry)
Jämsä Jesse
Kauppi Kasper
Kivimaa Joakim
Koskimaa Lassi (stipendit: Kymin Osakeyhtiön 100-vuotissäätiö ja KSAO stipendirahasto)
Kurki Herkko
Kuula Joona
Loisa Väinö
Nikkanen Ville
Pirnes Juho
Sormunen Eemeli
Suojala Lassi
Tikkanen Heini (stipendi: Kouvolan LVI-yhdistys ry)
Ursin Veeti (stipendi: Kouvolan LVI-yhdistys ry)
Virtanen Eino

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Andersson Iina (stipendi: Kymin osakeyhtiön 100-vuotissäätiö)
Bogomolova Anastasia
Degerman Roope (stipendi: Kymen Tietojenkäsittely-yhdistys r.y.)
Haimi Eetu
Hirvijärvi Jouni
Jokela Eemil
Kemppi Julius
Lahtela Heikki
Lampikari Jere
Plit Jimmy
Rantala Mea
Rusi Niki
Sakki Arttu
Soikkeli Ville
Sundqvist Veeti
Torri Eetu
Vakkari Antti
Virtanen Samu
Westman Juhani

Tullialan ammattitutkinto
Jussi Lauri
Orala Ria
Pulkkinen Iida

Turvallisuusalan perustutkinto
Belik Niko (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Kajander Mariella
Kirmanen Sonja
Nivala Väinö
Panula Pinja
Ruostekoski Tomas
Salmi Anniina
Seppänen Timo
Tuhkalainen Topi
Virtanen Jere
Åhlström Leevi

Työvalmennuksen erikoisammattitutkinto
Honkanen Minna

Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto
Helenius Sara
Kurki Sanni
Mustonen Miisa (stipendi: KSAO stipendirahasto)
Sippu Laura
Suomalainen Anni

Lisäksi Ammatilliseen koulutukseen valmentavan koulutuksen (VALMA) suorittaneita on 34 opiskelijaa.