Lukuvuosi päättyy
Onnea valmistuville
Julkaistu to 29 touko, 2008 11:49

Kouvolan seudun ammattiopiston seitsemäs lukuvuosi on saatu päätökseen. Sen aikana KSAO:ssa on opiskellut runsaat 2300 opiskelijaa. Lauantaina 31.5. heistä valmistuu 488 eri alojen ammattiosaajaa.

”Voimme olla ylpeitä hyvin oppimistuloksin valmistuvista uransa alkumetreillä olevista nuorista aikuisista. Työllisyysnäkymät ovat hyvät ja ammattitaitoisille osaajille on kysyntää”, sanoo KSAO:n johtava rehtori Timo Olli. ”Arvostakaamme heidän saavutustaan – tie on avoin työelämään tai jatko-opintoihin”, hän jatkaa. Ollin mukaan KSAO on onnistunut palvelemaan hyvin seutukunnan yritysten tarpeita ja valmistuneet sijoittuvat pitkälti omalle alueelle.

Lämpimät onnittelut kaikille valmistuville!

Kouvolan seudun ammattiopistosta valmistuvat opiskelijat toimipisteittäin:

Kulttuuri (35 opiskelijaa)

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto

Artesaani, restaurointimaalaus- ja erikoistekniikat

Holopainen Miia, Kuusankoski
Leskinen Enni, Kouvola
Nuutinen Julia, Kouvola
Nuutinen Sonja, Kouvola
Pulkkinen Anne, Pyhtää
Ripatti Jonna, Kouvola
Toikka Katri, Valkeala

Artesaani, restaurointipuusepäntyö

Heikkilä Kristiina, Kouvola
Jokisalo Katri, Kuusankoski
Matilainen Piia, Anjalankoski

Artesaani, vaatetus

Ahl Sanna-Maria, Kouvola
Heikkilä Mari, Kouvola
Henttu Riina, Kuusankoski
Huovila Mirva, Anjalankoski
Järvinen Mari, Anjalankoski
Lepistö Maria, Kouvola
Nupponen Juulia, Elimäki
Päivinen Elisa, Kouvola
Silventoinen Iida, Kuusankoski
Tuovinen Jaana, Elimäki
Vikman Reija, Anjalankoski
Välimaa Janni, Kouvola

Kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Kuva-artesaani, kuva- ja mediataide

Eronen Noora, Pielavesi
Forsell Heidi, Kuusankoski
Hovi Jutta, Ruotsinpyhtää
Kelkka Miia, Kouvola
Laine Teemu, Kouvola
Liimatainen Marianne, Anjalankoski
Majander Hanne, Kouvola
Oksanen Tuuli, Kuusankoski
Pitkänen Samu, Porvoo
Poikola Minna, Kouvola
Sakkara Henna, Kouvola
Tarkka Jaakko, Kuusankoski
Valopaasi Anna-Mari, Elimäki

Liiketalous (113 opiskelijaa)

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi

Asiakaspalvelun ja markkinoinnin koulutusohjelma

Ala-Krekola Henna, Anjalankoski
Grönman Krista, Anjalankoski
Kainulainen Joni, Hämeenlinna
Karjalainen Heini, Kuusankoski
Kohtaniemi Vesa, Valkeala
Koivunen Janika, Iitti
Kokko Assi, Iitti
Lehtinen Teemu, Kouvola
Matikainen Laura, Valkeala
Metso Noora, Kouvola
Mikkonen Katariina, Kouvola
Pajari Teemu, Valkeala
Puustinen Pirita, Kouvola
Rinne Salla, Kouvola
Rosqvist Esa, Kouvola
Rytkölä Linda, Kouvola
Saarinen Mari, Kuusankoski

Taloushallinnon koulutusohjelma

Harrila Juhani, Lapinjärvi
Henriksson Riina, Kouvola
Huttunen Paula, Kouvola
Ikonen Antti, Kuusankoski
Lepistö Jesse, Kuusankoski
Nyman Henna, Anjalankoski
Rantanen Jonna, Kuusankoski
Siukkola Lassi, Kuusankoski
Surakka Jami, Kouvola
Tujunen Katja, Anjalankoski
Vainikka Miia, Kuusankoski
Voropayeva Maria, Kouvola

Toimistopalvelun ja tietohallinnon koulutusohjelma

Ahonen Tanja, Anjalankoski
Lehmonen Joonas, Anjalankoski
Muhli Tarja, Kuusankoski
Pitkämäki Hemmi, Kovuola
Salonen Hanna, Kouvola
Tiainen Heini, Kouvola
Virtanen Sallamari, Kuusankoski

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, venäjänkielinen

Taloushallinnon koulutusohjelma

Chernobrovkin Andrei, Kouvola
Chizhikov Vitaly, Kouvola
Goncharenko Svetlana, Lappeenranta
Gorbenko Anna, Kuusankoski
Mäyrä Inna, Kouvola
Päivinen Irina, Lappeenranta
Sykiäinen Elena, Kouvola
Veligina Svetlana, Kouvola
Venäläinen Elena, Karttula
Zubova Nadezda, Kouvola

Toimistopalvelun ja tietohallinnon koulutusohjelma

Andreeva Olga, Kouvola
Bashlov Vadim, Kouvola
Gurova Ksenia, Kouvola
Hannolainen Anastasia, Kouvola
Kelkka Oleg, Kouvola
Kremnev Stanislav, Kuusankoski
Malevich Stanislav, Kouvola
Nikolaeva Irina, Lappeenranta
Perfilov Nikita, Kouvola
Potemin Mark, Kouvola
Rakhmatova Olga, Kouvola
Sumonina Irina, Helsinki

Tietojenkäsittelyn perustutkinto, datanomi

Informaatioteknologiapalvelujen ja markkinoinnin koulutusohjelma

Anttila Hanne, Kuusankoski
Hautalahti Jutta, Anjalankoski
Karhu Iiro, Kouvola
Kattelus Olli, Anjalankoski
Lehtinen Juho, Elimäki
Levi Cfir, Kuusankoski
Luoto Jesse, Anjalankoski
Mattila Anu, Jaala
Nikander Santtu, Kouvola
Ojanen Milla, Kouvola
Oksanen Henna, Kouvola
Ruokonen Joona, Elimäki
Stenman Tim, Loviisa
Tuominen Joni, Kuusankoski

Matkailualan perustutkinto, matkailuvirkailija

Matkailun myynti- ja neuvontapalvelujen koulutusohjelma

Häkkinen Satu, Anjalankoski
Kalenius Eveliina, Kouvola
Karppanen Janni, Valkeala
Laari Saija, Lappeenranta
Laurila Marja, Valkeala
Lupescu Diana, Kuusankoski
Maamela Marjo, Elimäki
Paavola Mari, Kouvola
Punkkinen Tiina, Luumäki
Purho Laura-Elina, Anjalankoski
Saarento Tytti, Anjalankoski
Saarinen Noora, Kuusankoski
Seppälä Eija, Kouvola
Tjunni Jaana, Kouvola
Turunen Kaisa, Kouvola
Vantaa Suvi, Kuusankoski
Vääntäjä Hanna-Mari, Valkeala


Luonnonvara (15 opiskelijaa)

Maatalousalan perustutkinto, maaseutuyrittäjä

Amberg Joni, Lapinjärvi
Jussila Matti, Anjalankoski
Lahtinen Sami, Elimäki
Lehtinen Anni, Kuusankoski
Nio Toni, Savitaipale
Noukkala Eetu, Anjalankoski
Oinonen Sini, Kouvola
Pekkala Eetu, Iitti
Rantanen Outi, Kuusankoski
Roimola Miikka, Miehikkälä
Sirén Iina, Anjalankoski
Vanhala Matias, Kotka

Metsäalan perustutkinto, metsäluonnonhoitaja

Färlin Mika, Iitti
Karhu Sami, Iitti
Mattila Markus, Kotka

Sosiaali ja terveys (48 opiskelijaa)

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja

Lasten ja nuorten hoito ja kasvatus koulutusohjelma

Anttila Heidi, Iitti
Auvinen Jonna, Ruotsinpyhtää
Hellsten Mari, Anjalankoski
Häkämies Nina, Iitti
Hölttä Hanna, Kuusankoski
Jokinen Janika, Kuusankoski
Kokkonen Laura, Kuusankoski
Kujala Sanna, Kuusankoski
Kääriä Essi, Anjalankoski
Laakso Riikka, Anjalankoski
Suikkanen Nita, Anjalankoski
Toikka Susanna, Kouvola
Tuominen Paula, Pirkkala

Sairaanhoito ja huolenpito koulutusohjelma

Andersson Taina, Kouvola
Karvonen Niina, Anjalankoski
Kohopää Niina, Kouvola
Kokkonen Tarleena, Kuusankoski
Lind Riitta, Kouvola
Liukka Ulla, Kuusankoski
Mikkelä Miia, Anjalankoski
Poikolainen Susanna, Kuusankoski
Pokki Amanda, Anjalankoski
Saarni Saara, Elimäki
Seppälä Anneli, Kuusankoski
Sorvo Sonja, Elimäki
Sänkiaho Tanja, Kuusankoski
Teräväinen Anu, Kuusankoski
Vakkari Teija, Anjalankoski

Mielenterveys ja päihdetyö koulutusohjelma

Höysti Nita, Kouvola
Jauhiainen Tatjana, Kuusankoski
Lakkinen Merja, Kouvola
Lyytikäinen Jouko, Kuusankoski
Manninen Marko, Elimäki
Mäntynen Emma, Valkeala
Puhjo Mari, Valkeala
Simola Noora, Kuusankoski
Turkki Piia, Kuusankoski
Uronen Salla, Kuusankoski

Vanhustyö koulutusohjelma

Ala-Jääski Helena, Iitti
Halkola Ritva, Anjalankoski
Kallonen Minna, Kuusankoski
Pelkonen Tarja, Iitti

Vanhustyö, verkko- ja työssäoppimispainotteinen koulutusohjelma

Andelin Krista, Kouvola
Hakulinen Maria, Kuusankoski
Holopainen Henna, Kuopio
Lehtinen Tiia, Valkeala
Talvala Pauliina, Kuusankoski

Valmentava ja kuntouttava opetus ja ohjaus

Timo Virta, Iitti

Tekniikka ja palvelut, Anjalankoski (40 opiskelijaa)

Catering-alan perustutkinto
Suurtalouskokki

Aho Timo Unto Aleksi, Anjalankoski
Tiikkainen Tiia, Kuusankoski
Lassila Miia Maaret, Kouvola
Lehtinen Jonna Anette, Kouvola

Kone- ja metallialan perustutkinto
Koneenasentaja

Aalto Atte Ilmari, Anjalankoski
Ahola Henri Matti Mikael, Hamina
Aidanjuuri Antti Mikko Ilari, Anjalankoski
Byman Geremaw, Anjalankoski
En Risto Antero, Anjalankoski
Härmä Jari Henri Petteri, Anjalankoski
Kauris Pauli Rainer, Anjalankoski
Kelkka Janne Kristian, Anjalankoski
Kelkka Tatu Samuli, Kouvola
Kykkänen Jani Kalevi, Anjalankoski
Lassila Niko Arvi Miikka, Anjalankoski
Leinonen Jaakko, Anjalankoski
Leinonen Joonas Ville Juhani, Anjalankoski
Leinonen Tero, Anjalankoski
Mäkelä Juha Aleksi, Anjalankoski
Peltola Joonas Antton, Elimäki
Puhakka Pieti Anttoni, Anjalankoski
Räästi Rico Calle, Anjalankoski
Tyllinen Jarno Juhani, Anjalankoski
Yrjönen Veli-Matti, Anjalankoski
                                                                  
Paperiteollisuuden perustutkinto
Paperiprosessinhoitaja

Jussila Enni Marjut Linnea, Anjalankoski
Lavi Miikka Antero, Anjalankoski
Levander Ismo Aki Juhani, Anjalankoski
Melin Joni Johan Antero, Anjalankoski
Niskanen Tapio Matias, Anjalankoski
Rantala Rene Veikko Nestori, Anjalankoski
Sinisalo Eija Maritta, Anjalankoski
Sinisalo Janita, Anjalankoski
Sinisalo Sami Henri Tapio, Anjalankoski

Sähköalan perustutkinto
Automaatioasentaja

Paldan Jarkko, Kotka
Palin Jonna Pauliina, Anjalankoski
Saarela Aarni Touko Ilmari, Anjalankoski
Stenroth Aapeli, Anjalankoski
Susiluoto Sebastian Rene Mikael, Anjalankoski
Vihmakoski Simo, Anjalankoski
Väkevä Tuomo Erkki Tapio, Anjalankoski

Tekniikka ja palvelut, Kouvola (165 opiskelijaa)

Arkkitehtuuri ja rakentaminen
Talotekniikan perustutkinto, LVI-asennuksen koulutusohjelma, LVI-asentaja (putkiasentaja)

Antila Jarno, Valkeala
Frimodig Essi, Kouvola
Heiskala Joonas, Kuusankoski
Hellsten Sami, Anjalankoski
Hämäläinen Kari, Anjalankoski
Karhu Tuomas, Kouvola
Kelin Jukka, Kuusankoski
Lindholm Antti, Elimäki
Mara Mikko, Anjalankoski
Niemelä Petri, Kouvola
Oksanen Jani, Kuusankoski
Peltola Joni, Anjalankoski
Rantala Ville, Kouvola
Rokka Niko, Kuusankoski
Ruottinen Miikka, Anjalankoski
Salonen Mika, Kuusankoski
Seppälä Teemu, Kouvola
Takala Antti, Elimäki
Timonen Tuomas, Kouvola
Voutilainen Joni, Kouvola

Talotekniikan perustutkinto, LVI-asennuksen koulutusohjelma, LVI-asentaja (ilmastointiasentaja)

Aaltonen Tuukka, Elimäki
Anttila Sampsa, Kuusankoski
Brandelin Jani, Anjalankoski
Cihangir Kalle, Elimäki
Henttonen Mikko, Elimäki
Hänninen Jani, Kuusankoski
Lepola Ristomatti, Kuusankoski
Nöjd Sami, Kuusankoski
Pilli Otto, Anjalankoski
Rämä Mikko, Kouvola
Seppälä Simopekka, Kuusankoski
Sinkkonen Jere, Anjalankoski
Ståhlberg Juho, Kuusankoski
Tapola Jukka, Anjalankoski
Tervonen Petteri, Kuusankoski
Tonteri Jukka, Kouvola
Valkonen Matti, Kuusankoski

Sähkö- ja automaatiotekniikka
Sähköalan perustutkinto, sähkö- ja energiatekniikan koulutusohjelma, sähköasentaja

Halonen Seppo-Sakari, Valkeala
Koskinen Wille, Elimäki
Laaksonen Pasi, Elimäki
Laasanen Tommi, Anjalankoski
Larinen Niko, Kuusankoski
Mattila Sami, Kouvola
Mentula Petri, Kouvola
Metsäketo Aleksi, Anjalankoski
Mäkinen Juuso, Kouvola
Nevalainen Henri, Anjalankoski
Ruhanen Juho, Kouvola
Salovaara Mikko, Elimäki
Sinkkonen Sami, Valkeala
Sippola Tuomo, Kouvola
Veskoniemi Petri, Kouvola
Viiri Janne, Anjalankoski
Åhman Marko, Anjalankoski

Sähköalan perustutkinto, automaatiotekniikan ja kunnossapidon koulutusohjelma, automaatioasentaja

Arola Mikko, Kouvola
Backman Sami, Elimäki
Eerola Niko, Anjalankoski
Halonen Pauli, Kuusankoski
Honkanen Mika-Matti, Kuusankoski
Kinnunen Marko, Kouvola
Kunnasluoto Timo, Valkeala        
Permanto Atte, Kouvola
Purho Ari, Kouvola
Silander Juha, Valkeala
Vainio Jari, Valkeala
Virtanen Toni, Kouvola
Väre Alpo, Kouvola

Sähköalan perustutkinto, elektroniikan ja tietoliikenteen koulutusohjelma, elektroniikka-asentaja, Kouvola

Huovilainen Erno, Iitti
Kiiveri Teemu, Kouvola
Moilanen Jaakko, Iitti
Mäkelä Lassi, Elimäki
Pernu Oskari, Kouvola
Päiväläinen Ville, Kouvola
Riiheläinen Sami, Elimäki
Tankkala Sami, Valkeala
Viitala Ville, Anjalankoski

Prosessi- , kemian- ja materiaalitekniikka
Puualan perustutkinto, puusepän koulutusohjelma, puuseppä

Elgbacka Mikko, Kuusankoski
Heino Tommi, Kouvola
Helläkoski Eemi, Kuusankoski
Kumpu Matti, Kouvola
Kumpu Mikko, Kouvola
Lehtinen Timo, Kotka
Riisalo Suvi, Porvoo
Rinne Alexey, Kouvola
Ristola Aaro, Luumäki
Salo Teemu, Kouvola
Suortti Mika, Valkeala
Tapanainen Ossi, Kouvola
Vaija Henri, Kuusankoski

Tekstiili- ja vaatetustekniikka
Vaatetusalan perustutkinto, pukustylistin koulutusohjelma, pukustylisti

Blomberg Milla, Kouvola
Heinonen Laura, Kouvola
Hämäläinen Noora, Kouvola
Hänninen Heini, Iitti
Lehtinen Annukka, Iitti
Ojanperä Suvi, Kouvola
Penttilä Janni, Valkeala
Pääkkönen Jenni, Kouvola
Sillamets Tuuli, Kouvola
Suutarinen Katja, Anjalankoski
Talja Soili, Kouvola
Vahter Anu, Kuusankoski

Ajoneuvo- ja kuljetustekniikka
Autoalan perustutkinto, autotekniikan koulutusohjelma, ajoneuvoasentaja

Harju Jari, Anjalankoski
Immonen Janne, Kuusankoski
Joukanen Vili, Luumäki
Lehtinen Kalle, Elimäki
Montonen Taneli, Elimäki
Rämä Pasi, Anjalankoski
Salu Joonas, Elimäki
Suikula Mari, Anjalankoski
Tikkala Kimmo, Kuusankoski
Toivanen Asko, Kuusankoski    

Lentokoneasennuksen perustutkinto, lentokoneasennuksen koulutusohjelma, helikopteriasentaja

Ahvenainen Tuomas, Kouvola
Eteläpää Petri, Kuusankoski
Meriläinen Mikko, Vantaa
Päivinen Veikko, Kirkkonummi

Kauneudenhoitoala
Hiusalan perustutkinto, parturi-kampaajan koulutusohjelma, parturi-kampaaja

Hairo Janni, Kouvola
Jaatinen Enni, Valkeala
Johansson Kerttu, Elimäki
Koso Elina, Valkeala
Kotonen Noora, Iitti
Kuronen Heidi, Kouvola
Lantta Iina, Kuusankoski
Liukkonen Riina, Helsinki
Rikkola Janika, Kouvola
Räikkönen Satu, Anjalankoski
Saari Jonna, Iitti
Saattonen Emmi, Elimäki
Turkki Niina, Kouvola
Turunen Laura, Kouvola
Viitanen Aino, Elimäki
Värri Sini, Elimäki

Majoitus- ja ravitsemisala
Hotelli- ja ravintola-alan perustutkinto, ravintolan ruokatuotannon koulutusohjelma, ravintolakokki

Ryhmä A

Huimala Elisa, Kouvola
Immonen Anniina, Anjalankoski
Karonen Ilona, Kouvola
Koskinen Hanna, Kouvola
Lalu Janita, Kuusankoski
Lipsanen Toni, Valkeala    
Mikkonen Laura, Valkeala
Peltola Anne, Anjalankoski
Rajamäki Taru, Kouvola
Rantala Minna, Kouvola
Sormunen Tuomas, Kouvola
Suni Janne, Kouvola
Timonen Mira, Valkeala
Turpeinen Isa, Kouvola

Ryhmä B

Aarnivirta Taru, Kouvola
Hietanen Mari, Elimäki
Jantunen Laura, Kouvola
Luukkonen Jesse, Valkeala
Mäkinen Mika, Valkeala
Nulpponen Maija, Kouvola
Nyberg Carita, Kuusankoski
Nykänen Janne, Kouvola
Pessa Mika, Kuusankoski
Riikonen Ville, Kouvola
Ristola Heidi, Kouvola
Sippu Kirsi, Elimäki
Skyttä Helmi, Valkeala
Valtonen Joni, Kouvola
   
Kotitalous- ja kuluttajapalvelut
Kotitalous- ja kuluttajapalvelujen perustutkinto, kotitalouspalvelujen koulutusohjelma, kotitalouspalveluyrittäjä

Palonen Hanna, Anjalankoski
Partanen Martika, Kouvola
Rastas Saara, Kouvola
Saarinen Karita, Kouvola
Seppälä Maria, Valkeala
Siippainen Noora, Anjalankoski

Tekniikka ja palvelut, Kuusankoski (72 opiskelijaa)

Catering-alan perustutkinto, ruoka- ja asiakaspalvelun koulutusohjelma, palveluvastaava

Askola Hanna Annika, Kuusankoski
Etelälahti Jessica Mira-Marjaana, Kuusankoski
Haapaniemi Katja Karoliina, Jaala
Hartikainen Jenni Elina, Valkeala
Huovinen Tuuli Kristiina, Kouvola
Nieminen Atte Arne Dimitri, Elimäki
Nuora Eija Kristiina, Anjalankoski
Oksanen Annika Helvi Helena, Kuusankoski
Peltola Juuso Markus, Iitti
Ranta Heidi Marika, Jaala
Rasi Jenni Elisa, Kuusankoski
Ryöpäs Riina Elisa, Kuusankoski
Seppänen Anni Katariina, Kuusankoski
Säyriö Jenna Maija Kristiina, Kuusankoski
Tyrjälä Marika Anneli, Kouvola

Catering-alan perustutkinto, ruoka- ja asiakaspalvelun koulutusohjelma, suurtalouskokki

Päivinen Tomi Markku Tapio, Kouvola
Vanhalakka Sari Annika, Luumäki

Kone- ja metallialan perustutkinto, valmistustekniikan koulutusohjelma, koneistaja

Haimi Mika Kalevi, Valkeala
Järvinen Henri Ville Santeri, Kouvola
Kansikas Ville Mikael, Kuusankoski
Klem Toni Marko Dimitri, Kuusankoski
Mårtens Mathias Frej Edvard, Elimäki
Pöntynen Miika Petteri, Elimäki
Salstola Sami Juhani, Kuusankoski
Vanhalakka Jari Matti Edvard, Luumäki

Kone- ja metallialan perustutkinto, valmistustekniikan koulutusohjelma, levyseppähitsaaja

Forsberg Teemu Petteri, Valkeala
Happonen Joonas Samuli, Kouvola
Korja Joonas Pekka, Kouvola
Metso Janne Petteri, Kouvola
Vainio Mikko Petteri, Kuusankoski

Laboratorioalan perustutkinto, laboratorioalan koulutusohjelma, laborantti

Manula Senja Krista Helena, Luumäki
Salonen Joni Tuomas, Kouvola
Suhonen Sari Marjut, Valkeala
Tapaila Niina Johanna, Kouvola
Tuominen Jenni Helena, Kuusankoski

Paperiteollisuuden perustutkinto, paperin ja kartongin valmistuksen koulutusohjelma,
paperiprosessinhoitaja

Helminen Otto Akseli, Kuusankoski
Huovila Jukka Pekka, Jaala
Kekkonen Joonas Santeri, Kouvola
Kesäniemi Simo Tapani, Kouvola
Kääpä Toni Heikki Olavi, Kuusankoski
Lahti Simo Johannes, Kuusankoski
Lappalainen Jukka Pekka, Kouvola
Luoranen Tommi Eemil, Kuusankoski
Metiäinen Antti Elmo Uolevi, Kuusankoski
Mäkelä Tero Eino Verneri, Kouvola
Niininen Toni Petteri, Iitti
Nikki Sami Antero, Valkeala
Nurminen Joni Jesse, Kuusankoski
Riikonen Raisa Jenni, Valkeala
Sironen Lauri Paavo Matias, Iitti

Rakennusalan perustutkinto, talonrakennuksen koulutusohjelma, talonrakentaja

Bäckman Juuso Petteri, Kouvola
Halonen Pertti Veli Juhani, Kuusankoski
Haukka Sergei, Kouvola
Juntunen Ville Tapio, Kuusankoski
Lehtinen Miika Petteri, Kouvola
Leskinen Juha Pekka, Kouvola
Leskinen Riikka Kaisa, Kouvola
Lind Matias Rikhard, Kouvola
Martikainen Aki Mikael, Elimäki
Niemi Tatu Joonas, Valkeala
Nikki Jere Taneli Hannunpoika, Valkeala
Parkkinen Tomi Tapio, Elimäki
Perttula Tommi Tapani, Jaala
Pietikäinen Miikka Paavo Juhani, Kuusankoski
Piiparinen Miika Niko Cristian, Valkeala
Pöysä Jarmo Johannes, Kouvola
Sepponen Ari-Pekka Sakari, Anjalankoski
Sihvola Joni Petteri, Kouvola